Agencja SEO - Kraków | SEO Match Senuto

Agencja SEO - Kraków

Czym zajmuje się agencja SEO? W zasadzie wszystkim, co pozwala na zwiększenie widoczności strony www w sieci. Specjalizuje się przede wszystkim w optymalizacji i pozycjonowaniu witryn internetowych.

Zakres działalności agencji SEO

Do zadań agencji SEO (Kraków i nie tylko) należy też prowadzenie audytu SEO, polegającego na analizie treści prezentowanych na stronach internetowych pod kątem łatwości ich identyfikacji w wyszukiwarkach internetowych. Audytor SEO sprawdza nie tylko zewnętrzną warstwę witryny, ale także weryfikuje strukturę strony, adresy URL, kody źródłowe czy linki.

Dobra agencja SEO z Krakowa zajmuje się także content marketingiem, którego istotą jest publikacja treści atrakcyjnych dla danej grupy odbiorców. Wykorzystuje także link building, czyli zdobywanie linków prowadzących do danej strony internetowej. Nieobce są jej także działania promocyjne w największych social mediach oraz w miastach takich jak Katowice czy Kraków.

Agencja SEO proponuje kreatywne, niestandardowe rozwiązania, dzięki którym strona www będzie nie tylko widoczna, ale także atrakcyjna dla odbiorców.

Pozycjonowanie stron
www - na czym dokładnie polega?

Pozycjonowanie stron www polega na podejmowaniu rozbudowanych działań, których efektem jest jej wysoka pozycja na liście wyników wyszukiwarek.

Pierwszym krokiem do uzyskania wysokiej popularności jest dobór odpowiednich słów kluczowych, tzw. keywords. Są to pojedyncze wyrazy lub krótkie sformułowania wpisywane przez użytkowników sieci do wyszukiwarek w celu znalezienia konkretnej informacji.

 

Agencja SEO z Krakowa dzięki doświadczeniu ekspertów powinna zaproponować frazy kluczowe “szyte na wymiar” dla danej witryny.

Pozycjonowanie może mieć charakter lokalny oraz globalny. Pozycjonowanie na poziomie lokalnym kierowane jest do klientów przebywających w bliskim otoczeniu firmy i poszukujących usług dostępnych w niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania. Pozycjonowanie na poziomie globalnym jest natomiast dedykowane firmom, które zamierzają rozwinąć swoje działania na poziom krajowy i międzynarodowy

Dodatkowo:

Na wysoką pozycję strony www wpływa wygoda jej użytkowania oraz warstwa wizualna.

Ważnym aspektem pozycjonowania jest responsywność witryny, dzięki której strona www dopasowuje się do rozdzielczości urządzenia, na którym jest przeglądana. Krakowska agencja SEO może także oferować usługę projektowania UX (User Experience) z UI (User Interface).

 

Specjaliści UX dbają o funkcjonalność witryny, jej czytelny układ oraz prostą nawigację.

Eksperci UI zwracają uwagę na stronę estetyczną i identyfikację wizualną strony www. Zawsze dobrze, gdy w firma w swoim zespole posiada wykwalifikowanych UX i UI designerów, którzy wspólnie pilnują projektu.

Optymalizacja SEO podstawą każdej
strony internetowej

Search Engine Optimalization (SEO) polega na optymalizacji witryn internetowych w taki sposób, aby dopasowała się do wymagań algorytmów Google. Ta część procesu pozycjonowania opiera się na optymalizacji technicznej oraz optymalizacji treści.

Optymalizacja techniczna wymaga zastosowania zabiegów, które ostatecznie prowadzą do poprawy funkcjonowania witryny. Kluczem do sukcesu jest zaprojektowanie jej odpowiedniej struktury, która jest czytelna dla użytkownika. Agencja SEO z Krakowa w ramach optymalizacji technicznej usunie wszystkie elementy, które w jakikolwiek sposób spowalniają funkcjonowanie strony internetowej. Możliwe jest także tworzenie rozwiązań wpływających na działanie botów, takich budowa plików robots.txt bądź wprowadzanie modyfikacji do adresów URL.

Optymalizacja treści odnosi się natomiast do warstwy informacyjnej na witrynie internetowej. Dotyczy nie tylko tekstów, ale także prezentowanych na stronie grafik, animacji czy filmów. W ramach optymalizacji treści wypromujemy unikalne treści, które są nie tylko widoczne, ale też ciekawe dla odbiorców. Dbałość o detale w postaci odpowiednio dobranych nagłówków, wytłuszczonych treści, czy nawet czcionki mają ogromny wpływ na odbiór strony www.

Szukasz wsparcia? Wybierz odpowiedzialną Agencję SEO!

Kraków to miejsce doskonałe do pozycjonowania lokalnego. Wszak jest to Miasto Królów, a dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu i optymalizacji strona internetowa szybko może awansować na naprawdę królewską pozycję. Smok Wawelski zieje ogniem nad Wisłą co trzy minuty, a witryna internetowa po interwencji ekspertów powinna zrobić zamieszanie w sieci.

Współpraca ze specjalistami, których wyobraźnia nie ma absolutnie żadnych ograniczeń, burza mózgów programistów, copywriterów i ekspertów SEO powinna prowadzić do niezwykle efektywnych i opłacalnych dla klientów rozwiązań. Tutaj wkraczamy my – SEO match pomoże Ci wybrać 3 najlepsze agencje SEO z Krakowa!