Dla agencji – SEO Match Senuto

Jakie wymagania musi spełnić agencja, aby dołączyć do SEO Match?​

Nie wszystkie agencje mogą dołączyć do SEO Match.
Kluczowe parametry brane pod uwagę w procesie akceptacji agencji to:

Wzory umów z klientami

Jeśli agencja ma w umowie zapisy niekorzystne dla klienta, nie będzie mogła przystąpić do SEO Match. W ten sposób chronimy klientów przed nieuczciwymi praktykami.

Ujawnienie informacji o prowadzonych projektach

Agencja musi ujawnić swoje projekty przed algorytmem SEO Match. Bez wglądu do tych danych algorytm nie będzie w stanie przypisać jej żadnego zapytania, zatem obecność takiej agencji w SEO Match nie będzie miała sensu.

Doświadczenie na rynku SEO

W SEO Match mogą uczestniczyć tylko te agencje, które istnieją co najmniej od 2 lat, a więc mają udokumentowane projekty oraz staż.

Uczciwość biznesowa i stosowanie się do reguł projektu

Podanie prawdziwej listy projektów, nad którymi agencja rzeczywiście pracuje. 

Agencja nie będzie walczyła o klienta ceną, ale jakością wykonywanych usług. Zaniżanie cen w ofertach może spowodować obniżenie jakości, a to w konsekwencji obniży widoczność w Google.

Agencje są zobowiązane do rzetelnej obsługi zapytań. Chodzi o czas odpowiedzi na zapytanie, który nie powinien być krótszy niż 3 dni robocze.

Pytania i odpowiedzi

SEO Match to system dla wszystkich firm prowadzących działalność na terenie Polski, szukających agencji lub eksperta SEO do prowadzenia działań w obszarze SEO.

Agencje wyślą swoje oferty po uprzednim doprecyzowaniu zapytania. Czas od złożenia zapytania do pierwszego kontaktu nie powinien przekroczyć 2 dni roboczych.

Wybór 3 agencji odbywa się na podstawie wyników prowadzonych przez nie projektów SEO oraz  ich skuteczności w osiąganiu wyników w Google.pl.

W założeniu SEO Match skuteczna agencja to taka, która w swoim portfolio posiada projekty, które charakteryzują się wysoką widocznością w wynikach organicznych wyszukiwarki Google.pl.

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli jesteś właścicielem agencji lub ekspertem SEO, dobrze trafiłeś. Napisz do nas, jeśli chcesz dołączyć do SEO Match. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy, masz jakieś uwagi lub po prostu chcesz porozmawiać.

Kontakt

Jeśli jesteś właścicielem agencji lub ekspertem SEO, dobrze trafiłeś. Napisz do nas, jeśli chcesz dołączyć do SEO Match. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy, masz jakieś uwagi lub po prostu chcesz porozmawiać.