Dla agencji | SEO Match Senuto

Jakie wymagania musi spełnić agencja, aby dołączyć do SEO Match?

Nie wszystkie agencje mogą dołączyć do SEO Match.
Kluczowe parametry brane pod uwagę w procesie akceptacji agencji to:

Wzory umów z klientami

Jeśli agencja ma w umowie zapisy niekorzystne dla klienta, nie będzie mogła przystąpić do SEO Match. W ten sposób chronimy klientów przed nieuczciwymi praktykami.

Ujawnienie informacji o prowadzonych projektach

Agencja musi ujawnić swoje projekty przed algorytmem SEO Match. Bez wglądu do tych danych algorytm nie będzie w stanie przypisać jej żadnego zapytania, zatem obecność takiej agencji w SEO Match nie będzie miała sensu.

Doświadczenie na rynku SEO

W SEO Match mogą uczestniczyć tylko te agencje, które istnieją co najmniej od 2 lat, a więc mają udokumentowane projekty oraz staż.

Uczciwość biznesowa i stosowanie się do reguł projektu

Podanie prawdziwej listy projektów, nad którymi agencja rzeczywiście pracuje. 

Agencja nie będzie walczyła o klienta ceną, ale jakością wykonywanych usług. Zaniżanie cen w ofertach może spowodować obniżenie jakości, a to w konsekwencji obniży widoczność w Google.

Agencje są zobowiązane do rzetelnej obsługi zapytań. Chodzi o czas odpowiedzi na zapytanie, który nie powinien być krótszy niż 3 dni robocze.

Pytania i odpowiedzi

SEO Match to system dla wszystkich firm prowadzących działalność na terenie Polski, szukających agencji lub eksperta SEO do prowadzenia działań w obszarze SEO.

Agencje wyślą swoje oferty po uprzednim doprecyzowaniu zapytania. Czas od złożenia zapytania do pierwszego kontaktu nie powinien przekroczyć 2 dni roboczych.

Wybór 3 agencji odbywa się na podstawie wyników prowadzonych przez nie projektów SEO oraz  ich skuteczności w osiąganiu wyników w Google.pl.

W założeniu SEO Match skuteczna agencja to taka, która w swoim portfolio posiada projekty, które charakteryzują się wysoką widocznością w wynikach organicznych wyszukiwarki Google.pl.

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli jesteś właścicielem agencji lub ekspertem SEO, dobrze trafiłeś. Napisz do nas, jeśli chcesz dołączyć do SEO Match. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy, masz jakieś uwagi lub po prostu chcesz porozmawiać.